Makam Şoförü Hizmeti

Makam Şoförü Hizmeti

Makam Şoförlüğü; Üst düzey yöneticinin, makam aracında şoförlüğünü yaparak güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması, seyahatlerde ve toplantılarda kendisine bağlı yardımcı olarak hizmet sunmaktır.

İyi Bir Makam Şoförü, her şeyden önce güvenli sürücülük ve özel sürücülük eğitimini (taktik sürücülük, skidcar-kayma kontrolü ve ilkyardım eğitimi dâhil) almış olmalı.

Makam Şoförü, fiziksel olarak çok iyi durumda, zeki, hızlı düşünüp, çabuk karar verebilen bir kişi olmalı.

Makam Şoförü, protokol kurallarını çok iyi bilmeli, rahat olmalıdır. Araba onun sanki eli ayağı gibi bir parçası olmalı öyle davranmalı, öyle kullanmalı ve bunu yandakine hissettirmelidir.

Makam Şoförü, beklenmedik anlardaki refleksi, tepkileri, gerektiği yerde hız yapması, freni ne kadar ve nasıl kullandığı, arabanın yoldaki genel seyir hali, şoförün arabanın ebatlarını kendi vücudu gibi bilmesi, ona göre kullanması ve bunu yandakine hissettirmesi, yanındakiyle konuşurken aynı zamanda aynaları kullanmayı unutmaması, ihmal etmemesi gerekir.

Makam Şoförü, sabırlı-bilinçli-dikkatli ve kurallara istisnasız uyan kişi olmalıdır.

Makam Şoförü
, soğukkanlı olmalı; güvenlik beyninde başlamalı, bilgisiyle pekişmeli gerektiğinde yol, hava şartları ve çeşitli güvenlik senaryolarına göre beceriyle uygulayabilmeli.

Makam Şoförü, inisiyatif kullanabilmeli, güvenli sürücülük ve genel güvenlik konularında, değişkenlere göre antrenmanlı olmalı ve acil bir durumda soğukkanlılıkla hareket edebilmeli, panik yapmamalı.

Makam Şoförü, en az bir F1 pilotu kadar kullanılan aracın sürüş dinamiğini, doğru fren tekniklerini, ağırlık transferini ve viraj tekniklerini çok iyi bilmeli.

Makam Şoförü
, hassas konumdaki kişilerin koruma ve sürücülerine ihtiyaca göre 5 veya 7 günlük ileri sürücülük teknikleri taktik sürücülük (antiterör) eğitimi almış olmalı.

Makam Şoförü
 arayanların öncelikli ilk dört krtiteri, Güven, Eğitim, Bilinç ve Tecrübedir. Bir makam şoföründe olmazsa olmaz niteliklerdir bunlar.

Makam aracınıza kaliteli, deneyimli, güvenli şoför bulmakta zorluk mu çekiyorsanız www.soforakademisi.com  sizlere uluslararası dilleri konuşan, profesyonel sürücülük belgesi olan kalifiye şoför hizmeti vermektedir…

Silahlı Özel Eğitimli Şoför veya Silahsız Özel Eğitimli Şoför seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

www.soforakademisi.com   “Özel Şoför Hizmeti” ile makam aracınızda kültürlü, eğitimli ve deneyimli sürücülerimiz ile yolculuk edebilirsiniz. Güvenli ve İleri Sürüş Teknikleri eğitim almış olan usta şoförlerimizle güven veren, emin ellerdesiniz.

www.soforakademisi.com   Makam Şoförü Hizmetinde sizin için sorun olan şeyleri bize bırakın. Profesyonel ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz…

Makam Şoförü Arayanlar, fiziksel özellik, zekâ, hızlı düşünüp çabuk kara verme, protokol ve sosyal davranış kurallarını iyi bilme, rahatlık, hızlı refleks, sabır ve dikkat gibi özellikleri de göz önünde bulundurmakta ve değerlendirmektedirler.

www.soforakademisi.com    bir Makam Şoföründe bulunması gerekli olan tüm bu ve benzeri özelliklere sahip geniş Makam Şoförlüğü aday portföyü ile bu alanda Makam Şoförü arayanlara gerekli hizmeti sunmaktadır.

Belirlediğiniz kriterlere sahip Makam Şoförü Arıyorsanız firmamızı aramanız veya www.soforakademisi.com   web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şoför Akademisi

 

Adı Soyad(gerekli)

E-postanız (gerekli)

Tel

Konu(Almak İstediğiniz Konu başlığını Belirtiniz)

İletiniz